Drewniane place zabaw

Rodzice mieszkający w dużym mieście mają do wyboru wiele miejsc, w które mogą się udać z małym dzieckiem. Są to najczęściej parki, place zabaw, czy miejsca, gdzie organizowany jest czas w basenie kulek. Większość tych atrakcji jest bezpłatna i czynna niemalże całą dobę.

Co posiada drewniany plac zabaw?

popularny producent drewnianych placów zabawOgólnie dostępne place zabaw dla dzieci zawierają mnóstwo atrakcji dla malucha w każdym wieku. Huśtawki dla małych dzieci są niskie i posiadają specjalne zabezpieczania, aby maluch nie wypadł w trakcie huśtania. Te dla większych są wyższe i cięższe, oraz nie posiadają specjalnych barierek, jedynie mogą mieć mały łańcuszek, którym się zapina dziecko w siedzisku. Popularny producent drewnianych placów zabaw umieszcza w odpowiedniej odległości zjeżdżalnie, piaskownicę i karuzele. Wszystkie elementy ze sobą współgrają i są dostosowane do wieku maluchów. Obecnie place zabaw są montowane na miękkich matach, które amortyzują ewentualny upadek dziecka. Drewno z jakiego są wykonane poszczególne elementy jest ekologiczne i odpowiednio zabezpieczone, aby dzieci nie wbiły sobie drzazgi. Jedynie takie części palcu jak powierzchnia do zjeżdżania, czy wykończenia huśtawek, są wykonane ze stali nierdzewnej. Jeżeli mieszkamy w domu i posiadamy trochę wolnego miejsca w ogrodzie, to możemy zamówić mini plac zabaw, który wykonana dla nas popularny producent, wykonujący je na wymiar. Wygląd i zawartość placu możemy dowolnie modyfikować oraz dopasować do własnych potrzeb, ponieważ jest on robiony na zamówienie.

Producenci oferują place wykonane ze stali, czy aluminium, ale najlepsze są drewniane. Możemy je samodzielnie pomalować na dowolny kolor, a jego elementy przenosić z miejsca na miejsce. Cena wykonania placu zabaw zależy od jego wielkości i wyboru producenta.