Eleganckie świece w szkle

W tym roku po raz pierwszy mamy robić w pracy z okazji świąt, jakieś prezenty. Może jest to i dobry pomysł, tylko, że ja nie wiedziałam co mogę kupić takiego żeby nie było zbyt osobiste, a zarazem żeby było to coś ładnego.

Świece zapachowe dobre na prezent

ładne świece zapachowe w szkleJa wylosowałam koleżankę z innego działu. Co prawda mamy z sobą dobry kontakt, ale nie utrzymujemy z sobą prywatnych relacji. Zaczęłam szukać inspiracji w internecie. Ja po prostu nie lubię jeździć do galerii handlowych. Moim zdaniem spędza się tam zbyt dużo czasu. W internecie natomiast znalazłam bardzo ciekawy sklep, w którym były artykuły dekoracyjne do wnętrz. Widziałam tam wiele ciekawych rzezy. I trafiłam na liczne promocje. Praktycznie od razu spodobały mi się ładne świece zapachowe w szkle. Były one niezwykle eleganckie. Uważam tez, że taka świeca jest dobrym pomysłem na prezent dla każdego. Świece takie będą pasowały do każdego wnętrza. Gdy je oglądałam stwierdziłam, że kupie takie świece także do swojego domu i taką świecę dam w prezencie także mojej siostrze. nie zapłaciłam dużo za to zamówienie. Szybko też dostałam wszystko do domu. Świecie przyszły w stanie nie naruszonym i wyglądały bardzo dobrze. Zapakowałam prezent dla koleżanki, bo świętowanie w pracy miało być jako pierwsze. Gdy dałam jej prezent była zadowolona, że dostała coś takiego. Powiedziała mi, że sprawiłam jej wielką przyjemność. Byłam więc zadowolona, że kupiłam dla niej taki prezent.

Świeca, którą kupiłam dla siebie ustawiłam przy oknie. Moim zdaniem jest to dla niej idealne miejsce. I zapalona świeca może wprawić we wspaniały nastrój. Mam nadzieję, że przypadnie także do gustu mojej siostrze. Ona ma nowe mieszkanie, także takie elementy wystroju wnętrz będą moim zdaniem wyglądały bardzo dobrze.