Folia one way vision czy monomeryczna ?

Obklejanie samochodów to nadal modna i popularna forma reklamy w Poznaniu. Takie działania marketingowe na pewno mają wiele zalet, szczególnie jeśli chodzi o świadczenie usług lokalnych czy o sklep stacjonarny. Jednak jaka folia będzie dla nas najlepsza?

Folia one way vision dobrym rozwiązaniem

Folia one way visionDo wyboru mamy przede wszystkim dwa rodzaje folii. Pierwsza z nich to folia monomeryczna. Jest to folia nieprzeźroczysta, na której nadrukowana zostaje grafika w dowolnym kolorze. Zazwyczaj jest ona stosowana do samochodów firmowych. Można ją nakleić zarówno ma sam samochód, to znaczy na maskę, czy an drzwi, jak również na szyby. Jednak przez to tracimy widoczność, szczególnie jeśli chodzi o obklejenie tylnej szyby. Przy cofaniu jest ona bardzo niewygodna. Do tego jeśli będziemy chcieli je zdejmować to sami tego nie zrobimy, bo tylko zarysujemy sobie lakier czy zniszczymy okna. To na pewno duże utrudnienie dla nas. Jednak jeśli wybierzemy takie rozwiązanie jak folia one way vision to również będziemy mieli z tym problem, choć mniejszy, bo taka folia będzie się łatwiej zdejmowała. Dodatkowo ma ona swoją zaletę, ponieważ jest to folia częściowo przeźroczysta. Dzięki niej możemy zobaczyć co się znajduje na zewnętrza, więc łatwiej jest nam kierować samochodem.

Do tego taka folia również przedstawia taką samą reklamę i grafikę jak folia monomeryczna. Do reklamy przyda się również banery, szyldy, ulotki reklamowe, plakaty. Sprawdzą się jeszcze roll up. Zatem zastanówmy się na temat tego jaką folię najlepiej wybrać dla reklamy naszej firmy.