Kupiłam mamie wejściówkę na zajęcia dla seniorów

Moja mama przez zimę siedziała w domu. Jedynie jej aktywność to było wyjście na zakupy do sklepu czy przyjście do nas na obiad. Mama nie ma żadnego zwierzaka, z którym musiałaby wyjść na spacer i przez to nie ma żadnej aktywności w swoim życiu. Postanowiłam pomyśleć o tym i coś mamie podpowiedzieć.

Zaproponowałam mamie trening dla seniorów

trening personalny dla seniora w WarszawieMoja mama spotyka się czasem ze swoimi koleżankami, które nie mają już mężów. Zazwyczaj są to spotkania na karty czy nie planowane spotkania na ryneczku w trakcie kupowania warzywek lub owoców. Kiedy szukałam jakiś aktywności dla seniorów wpadłam na ciekawą informację o treningu personalnym organizowanym w warszawie. Nie sądziłam, że trening personalny dla seniora w Warszawie jest dostępny. Takie zajęcia byłyby super pomysłem dla mojej mamy i jej koleżanek. Postanowiłam zadzwonić do klubu, który organizuje takie zajęcia dla osób, które są już na emeryturze. Zajęcia odbywają się do południa. Nie są wyczerpujące. Trener personalny dopasowuje ćwiczenia do możliwości fizycznych poszczególnej osoby. Wszystkie informacje, które udzieliła mi osoba pracująca w klubie były bardzo rzeczowe. Oferta była korzystna bo karnet można było kupić na trzy miesiące i koszt wynosił tylko sześćdziesiąt złotych. Postanowiłam bez wiedzy mojej mamy kupić jej taka wejściówkę. Karta wstępu była do odbioru już po mojej pracy. Postanowiłam od razu ją odebrać i podjechałam do mamy żeby od razu jej ją przekazać.

Na początku mama nie dowiedziała, ze mogłam wpaść na taki pomysł. Na spokojnie jej wszystko opowiedziałam. Pokazałam stronę internetowa klubu i sama mogła poczytać na czym polegają dane zajęcia. Mama nie ma żadnych przeciwwskazań zdrowotnych do takich ćwiczeń więc stwierdziłam, ze to będzie dobry pomysł na rozruszanie się po zimie.