Zaprojektowanie hotelowego ogrodu

Od jakiegoś czasu szukałem jakiegoś większego zlecenia. Do mojego biura zgłaszało się sporo osób, które interesowały się projektami ogrodów, jednak potrzebowałem zlecenia od jakiegoś większego klienta. Sam więc na własną rękę zacząłem kogoś szukać i wysyłałem oferty współpracy.

Firma oferująca projekty dużych ogrodów 

projektowanie ogrodów małopolskieNa ofertę po jakimś czasie odpowiedział klient, który zdecydował się wybudować kolejny hotel w Nowym Sączu. Posiadał on kilka hoteli w całym kraju a to była jego kolejna inwestycja. Hotel właściwie już stał, ale jeszcze musiał być wykończony. Nie było jednak ogrodu na terenie hotelu i ja miałem się tym zająć. Od kilkunastu lat wykonywałem projektowanie ogrodów Małopolskie było sporym województwem i na brak zleceń nie narzekałem, ale takiego jeszcze nie miałem nigdy. Tego właśnie potrzebowałem. Od razu zwołałem w biurze zebranie i poinformowałem pracowników o zleceniu. Cały zespół musiał pracować nad zaprojektowaniem hotelowego ogrodu, bo była to sprawa priorytetowa. Pracownicy byli zadowoleni, że wpadło takie zlecenie i od razu zabrali się do pracy. Wiedziałem doskonale jak duży teren miałem do dyspozycji i na tej podstawie wykonany miał zostać projekt ogrodu. Pod uwagę wziąłem wszystko. Ogród miał być za hotelem, z dala od parkingu i zgiełku ulicznego. Postawiłem na fontannę, ławki drewniane i pomost nad potokiem. To były wstępne pomysły, które koniecznie musiały zostać uwzględnione w projekcie tego ogrodu. Wszystko musiało być wykonane profesjonalnie.

Po dwóch miesiącach projekt był gotowy i spotkałem się z klientem. Długo przyglądał się wszystkiemu i cały czas zadawał różne pytania. Nie wiedziałem do końca czy był zadowolony, aż powiedział w końcu, że tak dobrego projektu ogrodu jeszcze nigdy nie widział.